Pracuj z nami

Dołącz do zespołu CES Verbum

Jesteś energiczną osobą, która chętnie dzieli się wiedzą? Lubisz pracę z dziećmi i nastolatkami? A do tego skończyłeś/-łaś lub jesteś w trakcie studiów filologicznych?

To świetnie! Spełniasz już większość naszych wymagań jeśli chodzi o pracę w charakterze lektora/lektorki j.angielskiego 😊

Pozwól, że zanim przejdziemy do reszty wymagań zaprezentujemy Ci jak wygląda praca z nami.

Priorytetem naszej szkoły jest tworzenie kursantom wyjątkowych i idealnych warunków do nauki. Bardzo dbamy o to, aby skutecznie przekazywać wiedzę zgodnie z trendami i wymaganiami XXI wieku opierając to na wypracowanych przez siebie metodach.  Bardzo ważne dla nas jest, aby uczniowie chętnie przychodzili do nas na zajęcia i efektywnie zdobywali wiedzę, a rodzice mieli poczucie, że nie marnują pieniędzy tylko dobrze inwestują je w edukację swoich pociech.

Ale nie może się to odbyć bez wyjątkowych lektorów, którzy swoją osobowością i umiejętnością przekazywania wiedzy przyciągają kursantów na swoje lekcje. Uważamy, że miejsce tworzą ludzie i dlatego tak wielką wagę przykuwamy do osób, które chcą u nas pracować. Cały czas dbamy o to, aby każdy pracownik czuł się u nas dobrze i nie przychodził do pracy „za karę”.

To co możemy Ci zaoferować to:

– liczbę godzin dopasowaną do Ciebie – możesz uczyć u nas 2x w tygodniu, a możesz uczyć codziennie
– wszystkie niezbędne materiały do pracy – podręczniki, bazę kart obrazkowych i wyrazowych, gry, multimedia, w razie potrzeby laptopa (nasze lektorki lubią korzystać ze swoich komputerów bo jak to mówią mają tam wszystko 😊 ale jeśli potrzebujesz to nie ma sprawy)
– onboarding lektora – czyli szkolenia wstępne, spotkania i treningi przed rozpoczęciem pracy
– opiekę metodyczną
– atrakcyjną stawkę godzinową uzależnioną od Twojego doświadczenia i wykształcenia oraz rodzaju umowy
– zwroty za dojazdy
– pracę bez okienek w grafiku – tak ustawiamy plan, żeby wszystkie lekcje były scalone w jeden blok zajęciowy
– spotkania integracyjne
– a przede wszystkim – przyjazną i bardzo wspierającą atmosferę, którą nasi pracownicy doceniają najbardziej

Wymagania

Chcesz do nas dołączyć? Sprawdź czy spełniasz nasze must-have jeśli chodzi o świetnego lektora:

– ukończone studia filologiczne (minimum licencjat, ewentualnie ostatni rok, ale idealnie, żeby studia były w trybie zaocznym)
– biegła znajomość j.angielskiego
– empatia, przyjazne nastwienie do innych ludzi
– otwartość na kontakt z innymi osobami – pamiętaj, że lektor to nie tylko osoba, która wytłumaczy czas Present Simple. To również ktoś, kto potrafi porozmawiać z rodzicem, ktoś, kto potrafi przekonać do siebie grupę; to również ktoś, kto jest współpracownikiem i będzie się widywał i rozmawiał z innymi lektorami/pracownikami Verbum
– punktualność – ale tak serio. Jeśli wiesz, że masz lekcje o 16 to nie wchodzisz do szkoły o 16.15
– doświadczenie w pracy z dziećmi, idealnie jeśli jest to doświadczenie jako nauczyciel/lektor – może być mniej niż rok. Mamy odpowiednie narzędzia, aby Cię przeszkolić i pomóc Ci się wdrożyć. Jeśli masz referencje – to świetnie, nie zapomnij ich zabrać jeśli zaprosimy Ci na rozmowę 😊
– gotowość do pracy w Dobrzeniu Wielkim + ewentualnie w Starych Siołkowicach (mamy tam kilka małych grupek w godzinach od ok. 12.30)

Jeśli spodobała Ci się wizja pracy z nami oraz uważasz spełniasz nasze wymagania,

to czekamy na Twoje CV